🔸فرق است میان دوست داشتن و عاشق شدن؛ خواهی این تعلق خاطر به فرد باشد یا خدمت کردن به مخلوقات و انجام دادن وظیفه‌.
مصداق این موضوع حکایت آموزگار تنکابنی است که علی رغم مصدومیتی که دارد، میدان خدمت و علم آموزی به دانش‌آموزان را خالی نگذاشته و با پای شکسته در کلاس درس حاضر شده است و درس ازخودگذشتگی و ایثار را به دانش‌آموزان می آموزد.

🔸روایت این ازخود گذشتگی مربوط به «سحر گیلانی نژاد» آموزگار پایه ششم دبستان شهید عینی خرم آباد شهرستان است که با ۱۴ سال سابقه تدریس در اثر حادثه‌ای دچار شکستگی و پارگی رباط از ناحیه پا شد، وقتی گواهی سه هفته استراحت در منزل را از طرف پزشک معالج مشاهده کرد، در مدرسه حاضر شد و با وضعیت موجود، تدریس خود را شروع کرد.

🔸ایشان درباره این اقدام ایثارگرانه خود، اظهارداشت: با توجه به تعطیلی چند ساله آموزش حضوری و دور بودن دانش آموزان نمی‌توانستم در خانه بمانم و استراحت کنم و از همکارانم میخواهم هیچ وقت آموزش را تعطیل نکنند.

💢عبادا… مافی مدیر دستگاه تعلیم و تربیت شهرستان تنکابن، اقدام سرکار خانم گیلانی نژاد را که در راستای رشد و اعتلای علمی و تربیتی دانش آموزان شهرستان، متعهدانه و ایثارگرانه است، مثالی از هزاران همکار عزیزی دانست که جان و سلامتی خود را برای سرافزاری ایران اسلامی و آموزش فرزندان این مرز و بوم ایثار کرده اند و همچون پدر و مادری دلسوز، از طریق آموزش حضوری، کلاس های درس را به بهترین شکل برگزار می کنند.

📆سه شنبه ۱۴۰۱/۰۱/۲۳
📝روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان تنکابن
🆔@aptonekabon